GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tavla 3182199
*
nr 318 2199
Tavla
Keramik, 31x24
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 15:08:53
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tavla
-
2137 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:11
-
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:32
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
*
Tavla
nr 318 2199
Tavla
Keramik, 31x24
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 15:08:53 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tavla
-
2137 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:11 -
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:32 -
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56